Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
31.12.2017 Polis Bülteni
01.01.2018  
1. ADANA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.50 sıralarında Çukurova İlçesi Kurttepe Mahallesi 83038 Sokakta bir kişinin pompalı tüfek ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında Altındağ İlçesi Hacı Bayram Mahallesi Ekmekçi Sokak üzerinde 2 kişiyi bıçak ile yaralayan şahıs aranmaktadır.

 

3. ANKARA - YARALAMA

Saat 20.10 sıralarında Çankaya İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Sakarya Sokak üzerinde 2 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. ANKARA - YARALAMA

Saat 01.30 sıralarında Altındağ İlçesi Gülpınar Mahallesi 185 Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. ANTALYA - YARALAMA

Saat 04.05 sıralarında, Muratpaşa İlçesi Selçuk Mahallesi İzmirli Ali Efendi Sokak üzerinde bulunan bir iş yerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

6. BURDUR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 10.15 sıralarında Ağlasun İlçesi Sakarca Mahallesi Şişkin Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

7. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 05.00 sıralarında Maltepe İlçesi Maltepe Yalı Mahallesi Sahil yolu iskelesi önünde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

8. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.20 sıralarında Sarıyer İlçesi Çayırbaşı Mahallesi Çayırbaşı Caddesi üzerinde bulunan petrol istasyonunda bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmış olup bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.

 

9. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 17.30 sıralarında Avcılar İlçesi Yeşilkent Mahallesinde bulunan bir park önünde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

10. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında, Esenler İlçesi Oruç Reis Mahallesi Tekstil İş Merkezinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan iki kişi aranmaktadır.