Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
30.12.2017 Polis Bülteni
31.12.2017  
1. ANKARA - ZEHİRLENME

Saat 09.30 sıralarında Elmadağ İlçesi Kurtuluş Mahallesi Oğuz Sokakta bulunan bir ikamette sobadan sızan gazdan zehirlenen 2 kişi hayatını kaybetmiştir.

 

2. ELAZIĞ - YARALAMA

Saat 19.15 sıralarında İl Merkezi Yeni Mahalle Gazi Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

 

3. MERSİN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.30 sıralarında Tarsus İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi İbni Sina Bulvarı üzerinde bulunan Adliye önünde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi, 3 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 11.00 sıralarında Kağıthane İlçesi Seyrantepe Mahallesinde bulunan bir işyeri önünde bir kişinin pompalı tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.35 sıralarında Başakşehir İlçesi Başakşehir Mahallesinde bulunan bir site önünde bir kişinin bıçak ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.50 sıralarında Sultangazi İlçesi Yunus Emre Mahallesi 1425 Sokakta 2 kişinin yaralandığı silahlı olayla ilgili 5 kişi yakalanmış olup 2 kişi ise firari olarak aranmaktadır.

 

7. KASTAMONU - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Araç İlçesi Çay Mahallesi Melikgazi Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

8. KAHRAMANMARAŞ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.20 sıralarında Elbistan İlçesi Eldelek Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi, 2 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır