Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
30.11.2018 POLİS BÜLTENİ
03.12.2018  
1. ANTALYA  - KAPKAÇ

Saat 10.15 sıralarında Kepez İlçesi Güneş Mahallesi Yenihal Caddesi üzerinde bir kişiden içerisinde 228.050 TL para bulunan çantayı kapkaç suretiyle çalan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. ANTALYA  - KAPKAÇ

Saat 13.30 sıralarında Alanya İlçesi Kızlarpınarı Mahallesi Toramanlar Sokak üzerinde bir kişiden içerisinde 260.000 TL para ve bir adet cep telefonu bulunan çantayı kapkaç suretiyle çalan 3 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

3. DENİZLİ  - YARALAMA

Saat 21.00 sıralarında Pamukkale İlçesi Kale Mahallesi 610. Sokak üzerinde bir kişinin tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

4. HATAY    - YARALAMA

Saat 12.15 sıralarında Antakya İlçesi Ekinci Mahallesi Çevreyolu Caddesi üzerinde 4 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 3 kişi yakalanmış bir kişi ise firari olarak aranmaktadır. 

 

5. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 13.10 sıralarında Pendik İlçesi Ertuğrul Gazi Mahallesi Kulaç Sokakta bulunan bir iş yerinde, bir kişiyi pompalı tüfek ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 15.50 sıralarında Başakşehir İlçesi Güvercintepe Mahallesi Gül Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

7. KONYA  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 11.45 sıralarında Akşehir İlçesi Yeni Mahalle Mustafa Kemal Paşa Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

8. MUĞLA  - YARALAMA

Saat 16.00 sıralarında Menteşe İlçesi Emirbeyazıt Mahallesi Dirgeme kavşağında bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

9. SİVAS  - YARALAMA

Saat 07.00 sıralarında İl Merkezi Esentepe Mahallesi 60. Sokak üzerinde bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

10. TOKAT - YARALAMA

Saat 10.00 sıralarında Artova İlçesi Altınova Mahallesinde bulunan bir okulda bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

11. KARAMAN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.25 sıralarında İl Merkezi Hamidiye Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi üzerinde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

12. OSMANİYE   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.15 sıralarında İl Merkezi Raufbey Mahallesinde bulunan bir hastanede bir kişinin öldüğü, 3 kişinin tabanca ile bir kişinin de parmağından bıçakla hafif şekilde yaralandığı olayla ilgili olarak 2 kişi, 2 adet tabanca ve 1 adet bıçak ile birlikte yakalanmıştır.  ​