Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
29.12.2017 Polis Bülteni
30.12.2017  
1. AYDIN - YAĞMA (GASP)

Saat 04.30 sıralarında İncirliova İlçesi Acarlar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan petrol istasyonu çalışanlarını bıçak ile tehdit etmek suretiyle kasadaki 535 TL parayı gasp eden şahıs aranmaktadır.

 

2. ESKİŞEHİR - YARALAMA

Saat 09.30 sıralarında Tepebaşı İlçesi Çamlıca Mahallesi Nallıhan Sokak üzerinde bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

3. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 08.05 sıralarında Beylikdüzü İlçesi Adnan Kahveci Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan yerde 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - YAĞMA (GASP) – ADAM ÖLDÜRME

Saat 10.30 sıralarında, Esenler İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi Çinçindere Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcuya yönelik düzenlenen soygunda silahlı çatışma çıkmış, çatışmada işyeri sahibi ve şüpheli bir kişi hayatını kaybetmiş, bir kişi ise yaralı olarak yakalanmış olup diğer 2 şüpheli aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.00 sıralarında Kağıthane İlçesi Orta Bayır Mahallesi Mescid Sokakta bulunan yerde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 17.00 sıralarında, Kadıköy İlçesi Bostancı Plajyolu Sokak üzerinde bulunan bir iş yerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 05.20 sıralarında, Kağıthane İlçesi Gürsel Mahallesi Tümlet Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.​