Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
29.11.2017 POLİS BÜLTENİ
30.11.2017  
1. MERSİN - YARALAMA

Saat 22.15 sıralarında Tarsus İlçesi Bağlar Mahallesi 490 Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

2. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 14.00 sıralarında Başakşehir İlçesi Dolapdere Sanayi Sitesi içinde bulunan yerde bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

3. İSTANBUL - YAĞMA (GASP)

Saat 14.45 sıralarında Eyüp İlçesi Topçular Mahallesi Tikveşli Sokakta bulunan bir bankada, güvenlik görevlisinin silahını alarak 30 bin TL’yi gasp eden bir kişi aranmaktadır.

 

4. İSTANBUL - YAĞMA (GASP) VE SİLAHLI ÇATIŞMA

Saat 20.45 sıralarında Ataşehir İlçesi Esatpaşa Mahallesi Cami Sokak üzerinde bulunan bir marketi tabanca ile tehdit etmek suretiyle soymaya çalışan 3 kişiden biri hayatını kaybetmiş, biri yaralı olmak üzere tamamı yakalanmıştır.

 

5. SAMSUN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.45 sıralarında İlkadım İlçesi Unkapanı Mahallesi Huzur Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

6. SİVAS - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Gemerek İlçesi Yenidoğan Mahallesi Vatan Caddesi üzerinde bir kişiyi bıçakla yaralayan 4 kişi firari olarak aranmaktadır.

 

7. DÜZCE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.30 sıralarında Şerefiye Mahallesi Cumhuriyet Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.​