Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
27.12.2017 POLİS BÜLTENİ
28.12.2017  
1. ADANA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 15.40 sıralarında Çukurova İlçesi Belediye Evleri Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.45 sıralarında Çankaya İlçesi Hilal Mahallesi Hollanda Caddesi üzerinde bulunan işyerinde, bir kişinin öldüğü, 2 kişinin de yaralandığı olayla ilgili olarak 3 kişi yakalanmıştır.

 

3. ANTALYA - YARALAMA

Saat 21.20 sıralarında Serik İlçesi Kökez Mahallesi 3190 Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

4. GAZİANTEP - YARALAMA

Saat 19.00 sıralarında Şehitkamil İlçesi Mithatpaşa Mahallesi Farabi Sokak üzerinde düzenlenen düğün merasimi esnasında, pompalı tüfek ile ateş etmek suretiyle 10 kişiyi yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 09.30 sıralarında Sancaktepe İlçesi Sarıgazi Mahallesi Canan Sokakta bulunan bir ikamette, çekiç ve bıçak ile 2 kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 16.30 sıralarında Fatih İlçesi Molla Gürani Mahallesi Softa Sinan Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.00 sıralarında Büyükçekmece İlçesi Ulus Mahallesi Çatalca Yolu Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.