Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
17.04.2017 POLİS BÜLTENİ
18.04.2017  
1. ADANA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.30 sıralarında Seyhan İlçesi Dağlıoğlu Mahallesi Ahmet Cevdet Yağ Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

2. ADANA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.00 sıralarında Yüreğir İlçesi Taşçı Mahallesi Karataş Caddesi üzerinde kaleşnikof ile bir kişinin öldürülmesi 2 kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili 6 kişi suç aleti ile birlikte yakalanmış, bir kişi firari olarak aranmaktadır.

 

3. BURSA - YARALAMA

Saat 13.50 sıralarında Osmangazi İlçesi Muradiye Mahallesi 3. Merdivenli Sokak üzerinde tabanca ile bir kişiyi yaralayan şahıs aynı silahla intihar etmiştir.

 

4. BURSA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.50 sıralarında Mudanya İlçesi Hasanbey Mahallesi İpar Caddesi üzerinde bulunan yerde bıçak ile bir kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 15.45 sıralarında Sancaktepe İlçesi Kemal Türkler Mahallesinde bulunan Park önünde tabanca ile 2 kişiyi yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.20 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Fatih Mahallesi 27 Mayıs Caddesi üzerinde bıçakla bir kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.00 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Yeni Mahalle Yeniyol sokakta tabanca ile bir kişiyi yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

8. AKSARAY - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.55 sıralarında İl merkezi Hacı Hasanlı Mahallesi Gündoğdu Caddesi üzerinde tabanca ile bir kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

9. IĞDIR - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında İl Merkezi Topçular Mahallesi Serap Sokak üzerinde kaleşnikof tüfek ile bir kişinin yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.