Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
16.07.2017 POLİS BÜLTENİ
17.07.2017  

1. ANTALYA - YAĞMA(GASP)

Saat 17.00 sıralarında Konyaaltı ilçesi Hurma Mahallesi Boğaçayı Caddesi üzerinde bir kişinin telefonunun ve parasının gasp edilmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

2. BALIKESİR - YARALAMA

Saat 02.20 sıralarında Ayvalık İlçesi Fevzipaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde 2 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

3. BURSA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.00 sıralarında Osmangazi İlçesi Emek Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Mert Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.15 sıralarında Kağıthane İlçesi Merkez Mahallesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler firari olarak aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.10 sıralarında Güngören İlçesi Tozkoparan Mahallesi Serpil Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.30 sıralarında Ümraniye İlçesi Ihlamurkuyu Mahallesi Hatıra Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

7. KOCAELİ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 03.10 sıralarında Gölcük İlçesi Düzağaç Mahallesi Dal Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.