Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
13.09.2017 POLİS BÜLTENİ
14.09.2017  
1. ANKARA - YARALAMA

Saat 16.00 sıralarında Yenimahalle İlçesi Mevlana Bulvarı Alparslan Türkeş Bulvarı kesişiminde, 2 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

2. BALIKESİR - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında Bandırma İlçesi Günaydın Mahallesi Kaşif Acar Caddesi üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

3. DİYARBAKIR - PATLAYICI MADDE ATMA

Saat 08.20 sıralarında Sur İlçesi İskenderpaşa Mahallesi Uçar Sokakta bir evin bahçesine patlayıcı madde atılması sonucu meydana gelen patlamada bir kişi yaralanmış, olayla ilgili olarak bir kişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.40 sıralarında Eyüp İlçesi Defterdar Mahallesi Muhtar Asım Nuryüz Sokak üzerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 20.30 sıralarında Küçükçekmece İlçesi İnönü Mahallesi Maslakçeşme Caddesi üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan Saat 20.30 sıralarında Küçükçekmece İlçesi İnönü Mahallesi Maslakçeşme Caddesi üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.30 sıralarında Maltepe İlçesi Aydınevler Mahallesi Uyanık Caddesi üzerinde bulunan yerde, bir kişiyi tabanca ile öldürüp, 2 kişiyi de yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.