Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
13.03.2019 POLİS BÜLTENİ
14.03.2019  
1. AĞRI  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 11.50 sıralarında Doğubayazıt İlçesi Yeni Mahallesi boş arazide, bir kişinin taş ve kesici alet ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

2. AMASYA - YARALAMA 

Saat 16.30 sıralarında Suluova İlçesi Magosa Mahallesi Terminal Yolu Caddesi üzerinde, bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.

 

3. ANKARA - YARALAMA 

Saat 23.00 sıralarında Keçiören İlçesi Bademlik Mahallesi 1159. Sokak üzerinde, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.  

 

4. ANTALYA - YAĞMA (GASP) 

Saat 16.30 sıralarında, Manavgat İlçesi Çağlayan Mahallesi 7501. Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin darp edilerek yaralanması ve altın kolyesi ile cep telefonunun gasp edilmesi olayıyla ilgili şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

5. ANTALYA - YARALAMA

Saat 00.50 sıralarında Alanya İlçesi Çarşı Mahallesi Rıhtım Caddesi üzerinde, 4 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

6. BURSA - YARALAMA 

Saat 16.35 sıralarında Gemlik İlçesi Hamidiye Mahallesi 1. Irmak Sokak üzerinde, bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

7. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 22.00 sıralarında Bahçelievler İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Koç Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.             

 

8. İZMİR - YAĞMA (GASP) 

Saat 16.40 sıralarında Konak İlçesi Arap Hasan Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan bir banka şubesinde, vezne görevlisini kurusıkı tabanca ile tehdit etmek suretiyle kasada bulunan 55.000 TL parayı gasp eden bir kişi yakalanmıştır.  ​