Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
13.02.2017 POLİS BÜLTENİ
14.02.2017  
1. AMASYA - YARALAMA

Saat 21.45 sıralarında Suluova İlçesi Beyazıt Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

2. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.00 sıralarında Çankaya İlçesi Erzurum Mahallesi Talat paşa Bulvarı üzerinde bulunan yerde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

3. AYDIN - YARALAMA

Saat 17.45 sıralarında Didim İlçesi Cumhuriyet Mahallesi İnönü Bulvarı üzerinde bulunan yerde bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

4. GAZİANTEP -ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.00 sıralarında Şahinbey İlçesi Beydilli Mahallesi Mevlana Cami Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - MALA ZARAR VERME

Saat 20.00 sıralarında Kağıthane İlçesi Çağlayan Mahallesi Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir işyerine molotof atılması sonucu 3 kişiyi yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 11.00 sıralarında, Ataşehir İlçesi Ferhat paşa Mahallesi Akdeniz Caddesi 42 Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

7. İSTANBUL -ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.30 sıralarında Başakşehir Tahtakale Mah. Ata sokakta bulunan yerde bir kişiyi öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

8. OSMANİYE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.45 sıralarında İl Merkezi İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde 2 kişinin tabanca ile öldürülmesi 2 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.