Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
11.03.2019 Polis Bülteni
12.03.2019  
 

1. ANKARA    - YARALAMA 

Saat 13.10 sıralarında, Altındağ İlçesi Hacı Bayram Mahallesi Çerkeş Sokak üzerinde, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

2. ANTALYA    - YARALAMA 

Saat 13.30 sıralarında, Konyaaltı İlçesi Akdeniz Üniversitesi içerisinde, 2 kişinin darp edilmek suretiyle yaralanması olayıyla ilgili olarak kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

3. BURSA    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 22.10 sıralarında, Osmangazi İlçesi Soğanlı Mahallesi Bilir Sokak üzerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

4. ELAZIĞ    - YARALAMA 

Saat 16.30 sıralarında, İl Merkezi Akpınar Mahallesi Abdullah Alpdoğan Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinde, bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL    - YARALAMA 

Saat 09.00 sıralarında, Esenyurt İlçesi Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Bağlan Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 20.50 sıralarında, Kartal İlçesi Yunus Mahallesi Okyanus Sokak üzerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.