Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
11.03.2017 POLİS BÜLTENİ
13.03.2017  

1. ANKARA -ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.30 sıralarında Etimesgut İlçesi Şeker Mahallesi Ayaş Ankara Yolu Bulvarı üzerinde bir kişiyi tüfekle öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. BURSA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.20 sıralarında Nilüfer İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Gazi Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde, aralarında çıkan silahlı kavgada bir kişinin öldürülmesi olayı ile ilgili 3 kişi yakalanmış 2 kişi ise firari olarak aranmaktadır.

 

3. ESKİŞEHİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.10 sıralarında İl Merkezi Hoşnudiye Mahallesi Vural Sokakta bir kişinin öldürülmesi olayı ile ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.00 sıralarında Şehitkamil İlçesi Özgürlük Mahallesinde iki kişinin tabanca ile öldürülmesi bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 14.00 sıralarında Sultangazi İlçesi Uğur Mumcu Mahallesi Ahmet Yesevi Bulvarı üzerinde bir kişiyi ateşli silah ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.00 sıralarında Bakırköy İlçesi Zuhuratbaba Mahallesi Gülderen Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.