Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.11.2017-POLİS BÜLTENİ
10.11.2017  
1. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.00 sıralarında Etimesgut İlçesi Eryaman Mahallesi Şapka Devrimi Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

2. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 17.30 sıralarında Bakırköy İlçesi Yeşilköy Mahallesi Eski Havalimanı Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

3. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.00 sıralarında Arnavutköy İlçesi Merkez Mahallesi Nişan Sokak üzerinde bir kişinin pompalı tüfek ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.50 sıralarında Maltepe İlçesi Altıntepe Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunan bir işyerinde 2 kişinin tabanca ile öldürülmesi, 1 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi firari olarak aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 23.00 sıralarında Üsküdar İlçesi Çengelköy Mahallesi Albay Hüsamettin Ertürk Sokak üzerinde bir kişiyi bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Eyüpsultan İlçesi Güzeltepe Mahallesi Alibey Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - YAĞMA (GASP)

Saat 17.52 sıralarında Avcılar İlçesi Firüzköy Mahallesi Hasan Önel Caddesi üzerinde bulunan bir markette, kasa görevlisini silah tehdidi ile etkisiz hale getirip, kasada bulunan 1505 TL’yi gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

8. KAHRAMANMARAŞ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 21.00 sıralarında Onikişubat İlçesi Çamlık Mahallesi 15021. Sokak üzerinde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili 3 kişi yakalanmış, 2 kişi firari olarak aranmaktadır.