Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.10.2017 POLİS BÜLTENİ
12.10.2017  
1. ANKARA - YARALAMA

Saat 01.45 sıralarında Polatlı İlçesi Yeni Mahalle Selimiye Caddesi üzerinde 2 kişiyi tüfek ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

2. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.00 sıralarında Başakşehir İlçesi Ziya Gökalp Mahallesi Akyol Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.00 sıralarında Bahçelievler İlçesi Soğanlı Mahallesi Misket Sokakta bir kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.00 sıralarında Bağcılar İlçesi 15 Temmuz Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.

 

5. KOCAELİ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.30 sıralarında İzmit İlçesi Tepecik Mahallesi Fethiye Caddesi üzerinde bulunan bir iş hanı önünde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 3 kişi firari olarak aranmaktadır.

 

6. KONYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 10.41 sıralarında Ereğli İlçesi Hacı Mütahir Mahallesi Rasim Erel Caddesi üzerinde bulunan yerde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.​