Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.09.2017 POLİS BÜLTENİ
11.09.2017  

1. ANKARA - YARALAMA

Saat 20.20 sıralarında Keçiören ilçesi Şenlik Mahallesi Buket Sokak ile Gazeteci Mevlit Işık Sokak kavşağında, kişi ya da kişilerce pompalı tüfek ile ateş edilmesi sonucu 9 kişi yaralanmış, yaralılar çevre hastanelerde tedavi altına alınmışlardır.

 

2. ANTALYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.40 sıralarında Demre ilçesi Gökyazı Mahallesi Mustafa Masatlı Caddesi üzerinde, bıçakla bir kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

3. BURSA - YANGIN

Saat 14.15 sıralarında Osmangazi ilçesi Yenikaraman Mahallesi Yeleri Sokak üzerinde bulunan ikametin çatı katında elektrik kontağından kaynaklı çıkan yangın itfaiye tarafından söndürülmüş, olayda 3 kişi dumandan etkilenerek tedavi altına alınmıştır.

 

4. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 12.30 sıralarında Pendik ilçesi Yeni Mahalle Gülden Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.30 sıralarında Sancaktepe ilçesi Fatih Mahallesi Esentepe Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

6. SAKARYA - YARALAMA

Saat 18.50 sıralarında Pamukova İlçe Belediye binası önünde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

7. YOZGAT - YARALAMA

Saat 20.10 sıralarında Sorgun ilçesi Salih Paşa Camii karşısında,  bıçakla bir kişinin yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.