Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.02.2018 POLİS BÜLTENİ
12.02.2018  
 

1. AĞRI   - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Doğubayazıt İlçesi Hürriyet Mahallesi Güldeste Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

2. ANKARA  - YARALAMA

Saat 23.45 sıralarında Yenimahalle İlçesi Çamlıca Mahallesinde bulunan bir ikamette bir kişinin bıçakla yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

3. ANKARA  - YARALAMA

Saat 23.20 sıralarında Keçiören İlçesi Esertepe Mahallesi Şehit Mustafa CENGİZ Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

4. ANTALYA     - YAĞMA (GASP)

Saat 18.30 sıralarında Finike İlçesi Kale Mahallesi 206 Sokak üzerinde bir kişiyi darp etmek suretiyle 600 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

5. BURSA     - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 05.00 sıralarında Yıldırım İlçesi Çınarönü Mahallesi Ardeşen Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL     - YARALAMA

Saat 19.00 sıralarında Kartal İlçesi Yalı Mahallesi Dirhem Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

7. İSTANBUL     - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.00 sıralarında Eyüpsultan İlçesi Güzeltepe Mahallesi Yavuz Selim Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

8. MANİSA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.00 sıralarında Akhisar İlçesi Ulucami Mahallesi 50 Sokak üzerinde bulunan bir kıraathanede bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır. 

 

9. SAKARYA  - YAĞMA (GASP)

Saat 19.40 sıralarında Serdivan İlçesi Otuzikievler Mahallesi Başköprü Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde, kasa görevlisini tabanca ile tehdit etmek suretiyle 11.445 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

10. SAMSUN   - YARALAMA

Saat 21.00 sıralarında Bafra İlçesi Fevzi Çakmak Mahallesi Cem Sultan Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

  

11. DÜZCE  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.45 sıralarında İl Merkezi Bahçelievler Mahallesi 104 Sokak üzerinde bulunan bir iş yerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi aynı silahla intihar etmiştir.