Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
09.11.2017-POLİS BÜLTENİ
10.11.2017  
1. ANKARA - YAĞMA (GASP)

Saat 02.10 sıralarında, Mamak İlçesi Yukarı İmrohor Mahallesi Doğukent Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile tehdit etmek suretiyle 525 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. ANTALYA - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi Meltem Mahallesi Dumlupınar Bulvarı üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

3. ANTALYA - YAĞMA (GASP)

Saat 11.40 sıralarında Muratpaşa İlçesi Tahılpazara Mahallesi Çatalköprü Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerine girerek bıçak tehdidi ile 2 adet telefonu gasp eden şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

4. BURSA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 13.30 sıralarında Mustafa Kemal Paşa İlçesi Atariye Mahallesi Karacabey Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

5. ESKİŞEHİR - YARALAMA

Saat 19.00 sıralarında Tepebaşı İlçesi Çamlıca Mahallesi Mede Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL - KASTEN ÖLDÜRME

Saat 23.15 sıralarında Maltepe İlçesi Başıbüyük Mahallesi Emek Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi 2 kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 23.50 sıralarında Kağıthane İlçesi Telsizler Mahallesi Talatpaşa Caddesi Taşkaya Sokak üzerinde bir kişiyi silah ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

8. SAKARYA - YARALAMA

Saat 11.00 sıralarında, Adapazarı İlçesi Papuçcular Mahallesi Değirmenhan Sokak üzerinde meydana gelen bıçaklı olayda 4 kişi yaralanmıştır.

 

9. SAKARYA - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında Sapanca İlçesi Özgürlük Caddesi Sondaj Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

10. SAKARYA - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında Adapazarı İlçesi Güneşler Merkez Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde 2 kişiyi bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

11. OSMANİYE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.45 sıralarında İl Merkezi Raufbey Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.