Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
09.08.2018 POLİS BÜLTENİ
10.08.2018  
1. AĞRI - YAĞMA (GASP)

Saat 13.30 sıralarında Doğubeyazıt İlçesi Vatan Mahallesi Büyük Ağrı Caddesi üzerinde, bir kişinin bıçak ile tehdit edilmek suretiyle cep telefonunun gasp edilmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 00.35 sıralarında Çankaya İlçesi Seyranbağları Mahallesi Başçavuş Sokakta bulunan yerde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. ANKARA - YARALAMA

Saat 18.20 sıralarında Çubuk İlçesi Cumhuriyet Mahallesi 1 Sokak üzerinde, bir kişiyi bıçak ile yaralayan şahıslar firari olarak aranmaktadır.

 

4. DENİZLİ - YARALAMA

Saat 19.45 sıralarında Merkezefendi İlçesi Sümer Mahallesi 37 Sokakta bulunan bir işyerinde, birbirlerini tabanca ile yaralayan 2 kişi yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 18.15 sıralarında Eyüpsultan İlçesi Göktürk Merkez Mahallesi Göktürk Caddesi üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.50 sıralarında Güngören İlçesi Tozkoparan Mahallesi Ezher Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.05 sıralarında Kağıthane İlçesi Hamidiye Mahallesi Kaynak Sokak 30 sayılı yerde, tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

8. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.15 sıralarında Zeytinburnu İlçesi Sümer Mahallesi Adnan Kahveci Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

9. MALATYA- YARALAMA

Saat 18.15 sıralarında Battalgazi İlçesi Paşaköşkü Mahallesi İsmetpaşa Caddesinde bulunan bir işyerinde, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.​