Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
07.09.2017 POLİS BÜLTENİ
08.09.2017  

1. ANKARA - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Çankaya İlçesi Sancak Mahallesi Layoş Koşut Caddesinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

2. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 07.30 sıralarında Esenyurt İlçesi Süleymaniye Mahallesi Ispartakule Caddesi Balıkyolu Köprüsü üzerinde 2 kişiyi silah ile yaralayan kişi ya da kişiler firari olarak aranmaktadır.

 

3. İSTANBUL- YAĞMA (GASP)

Saat 09.15 sıralarında, Şişli İlçesi Paşa Mahallesi Hasret Caddesinde bulunan bir iş yerinden çalışanları silah tehdidi ile etkisiz hale getirip kasada bulunan 11.100 TL parayı gasp eden 2 kişi firari olarak aranmaktadır.

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 17.50 sıralarında Esenyurt İlçesi İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde 2 kişiyi silah ile yaralayan kişi ya da kişiler firari olarak aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 20.00 sıralarında Bahçelievler İlçesi Siyavuşpaşa Mahallesi Esenler Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Gaziosmanpaşa İlçesi Merkez Mahallesi Akalar Sokak üzerinde, bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.30 sıralarında Gaziosmanpaşa İlçesi Sarıgöl Mahallesi Hamam Caddesinde bulunan yerde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler firari olarak aranmaktadır.

 

8. KAHRAMANMARAŞ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 10.30 sıralarında Dulkadiroğlu İlçesi Aslanbey Mahallesi 7007 Sokakta bulunan yerde, bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

9. NEVŞEHİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.15 sıralarında Merkez İlçesi Karasoku Mahallesi Demirhafız Caddesinde bulunan yerde, 2 kişiyi bıçak ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.