Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
07.04.2019 POLİS BÜLTENİ
08.04.2019  
1. ADANA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.00 sıralarında Seyhan İlçesi Sümer Mahallesi 69034. Sokakta bulunan bir ikamette,  tabanca ile 3 kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili olarak bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

2. AYDIN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.20 sıralarında İncirliova İlçesi İstiklal Mahallesi 527. Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin darp edilmek suretiyle öldürülmesi olayıyla ilgili olarak kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

3. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 15.00 sıralarında Şehitkamil İlçesi Kayaönü Mahallesi 42022. Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin boğularak öldürülmesi olayıyla ilgili olarak 2 kişi yakalanmış, bir kişi de firari olarak aranmaktadır.

 

4. MERSİN  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 08.00 sıralarında Yenişehir İlçesi Cumhuriyet Mahallesi 1641. Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin kesici alet ile öldürülmesi olayıyla ilgili olarak bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 20.10 sıralarında Pendik İlçesi Yayalar Mahallesi Hukuk Sokakta bir kişiyi ateşli silah ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 20.21 sıralarında Arnavutköy İlçesi Karlıbayır Mahallesi Karadağ Caddesi üzerinde, bir kişinin ateşli silah ile, bir kişinin ise kesici alet ile yaralanması olayıyla ilgili olarak 2 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

7. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 23.40 sıralarında Bahçelievler İlçesi Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 2. Sokak üzerinde, bir kişinin ateşli silah ile yaralanması olayıyla ilgili olarak bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

8. SAKARYA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 06.55 sıralarında Akyazı İlçesi İnönü Mahallesi Ada Caddesinde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili olarak bir kişi yakalanmıştır. 

 

9. SAMSUN  - YARALAMA

Saat 12.30 sıralarında İlkadım İlçesi Yenidoğan Mahallesi Şehit Astsubay İlhan Hamlı Caddesi üzerinde bulunan bir markette 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili olarak 2 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

10. SAMSUN  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.10 sıralarında İlkadım İlçesi Kale Mahallesi Sahilyolu Caddesi üzerinde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili olarak bir kişi yakalanmıştır. 

 

11. YOZGAT    - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında, Yenifakılı İlçesi Yeni Mahallesi Camii Sokakta bulunan bir ikamette, 2 kişinin darp edilmek suretiyle yaralanması olayıyla ilgili olarak bir kişi yakalanmıştır. 

 

12. YOZGAT    - YARALAMA

Saat 00.45 sıralarında, Boğazlıyan İlçesi Bağlarbaşı Mahallesi İğdeli Sokak üzerinde, bir kişinin yaralandığı olayla ilgili olarak 7 kişi yakalanmıştır.​