Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
07.02.2018 POLİS BÜLTENİ
08.02.2018  
1. ANKARA    - YARALAMA

Saat 08.45 sıralarında, Keçiören İlçesi Gümüşdere Mahallesi Etlik Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. ELAZIĞ    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 20.15 sıralarında, İl Merkezi Ulukent Mahallesi Ulukent Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

3. GAZİANTEP   -ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.00 sıralarında, Şehitkamil İlçesi Boyno Mahallesi 07075 Sokak üzerinde bulunan bir araç içerisinde 2 kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

4. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 10.20 sıralarında, Bahçelievler Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili iki kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

5. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.00 sıralarında, Şişli İlçesi 19 Mayıs Mahallesi Eser Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 11.00 sıralarında, Çekmeköy İlçesi Sultançiftliği Mahallesi Sultançiftliği Caddesi üzerinde bulunun bir iş yerinde bir kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

7. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 11.15 sıralarında, Esenyurt İlçesi Mehterçeşme Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde bulunan bir iş yerinde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

8. İSTANBUL    - YARALAMA

Saat 19.30 sıralarında, Sultanbeyli İlçesi Hamidiye Mahallesi Petrol Yolu Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

9. YOZGAT    - YARALAMA

Saat 01.25 sıralarında, Sorgun İlçesi Karşıyaka Mahallesi Eski Hastane Caddesi üzerinde 3 kişinin tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.