Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
07.01.2017 POLİS BÜLTENİ
09.01.2017  
1. ADANA - YAĞMA (GASP)

Saat 20.10 sıralarında, Seyhan İlçesi Akkapı Mahallesi Şıh Cemil Caddesi üzerinde bulunan bir marketten silah tehdidi ile para kasasını alarak kaçan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.00 sıralarında, Yenimahalle İlçesi Kardelen Mahallesi 2164 Cadde üzerinde bulunan bir işyerinde bir kişiyi tabanca ile öldürüp bir kişiyi de yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

3. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.00 sıralarında, Mamak İlçesi Köstence Mahallesi 1372 Sokakta bulunan yerde bir kişiyi bıçakla öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

4. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 10.00 sıralarında, Altındağ İlçesi Yeni Etlik Caddesi Kavşağı köprü üstünde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir şahıs suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

5. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.30 sıralarında, Keçiören İlçesi Pınarbaşı Mahallesi Adalı Sokakta bulunan yerde bir kişinin kesici alet ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

6. ANTALYA - YAĞMA (GASP)

Saat 23.00 sıralarında, Kepez İlçesi Hüsnü Karakaş Mahallesi Necmettin Erbakan Caddesi üzerinde bulunan petrol istasyonunda işyeri çalışanlarını pompalı tüfek ile tehdit edip, 3.500 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - YAĞMA (GASP)

Saat 16.00 sıralarında, Bağcılar İlçesi Yenimahalle Mevlana Caddesi üzerinde bulunan bir markette çalışanları silah ile tehdit edip kasada bulunan 1.350 TL parayı gasp ederek kaçan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

8. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında, Kadıköy İlçesi Dumlupınar Mahallesi Uyum Sokak içerisinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

9. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 23.45 sıralarında, Bahçelievler İlçesi Soğanlı Mahallesi Çavuşpaşa Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır​.