Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
06.11.2017 POLİS BÜLTENİ
07.11.2017  
1. ANTALYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.50 sıralarında Kepez İlçesi Altınova Sinan Mahallesi Güzel Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

2. AYDIN - YANGIN

Saat 03.00 sıralarında Kuyucak İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Turna Sokakta bulunan yerde çıkan yangında bir kişi hayatını kaybetmiştir.

 

3. ERZİNCAN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.12 sıralarında İliç İlçesi Fatih Mahallesi İstasyon Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 09.00 sıralarında Pendik İlçesi Güllübağlar Mahallesi Tan Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 20.15 sıralarında Sultangazi İlçesi Uğur Mumcu Mahallesi Eski Edirne Asfaltı üzerinde bulunan bir ikamette bir kişinin pompalı tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.30 sıralarında Eyüp İlçesi Akşemsettin Mahallesi Mehmet Akif Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

7. KAHRAMANMARAŞ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.20 sıralarında Elbistan İlçesi Esentepe Mahallesi Çilingir Caddesi üzerinde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

8. SAMSUN - YARALAMA

Saat 15.25 sıralarında Bafra İlçesi Çilhane Mahallesi Elmas Yıldız Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

9. TOKAT - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.00 sıralarında İl Merkezi Derbent Mahallesi üzerinde bulunan ormanlık alanda bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

10. OSMANİYE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.50 sıralarında İl Merkezi Yıldırım Beyazıt Mahallesi Musa Şahin Bulvarı üzerinde bir kişiyi tabanca ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.​