Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
06.03.2019 POLİS BÜLTENİ
07.03.2019  
1. ANKARA  - YARALAMA 

Saat 17.00 sıralarında Mamak İlçesi Gülveren Mahallesi Koçyiğitler Sokak üzerinde, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

2. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 07.25 sıralarında Ümraniye İlçesi Esenevler Mahallesi Firuze Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin darp edilmek suretiyle öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

3. İSTANBUL  - YARALAMA 

Saat 16.20 sıralarında Bakırköy İlçesi Osmaniye Mahallesi Bakırköy Adalet Sarayı önünde, bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

4. İSTANBUL  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.00 sıralarında Başakşehir ve Esenyurt İlçelerinde, tabanca ile 4 kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

5. TRABZON  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 14.30 sıralarında İl Merkezi 1 Nolu Erdoğdu Mahallesi Polis Orhan Çolak Sokakta bulunan bir ikamette, tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. IĞDIR  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 12.00 sıralarında İl Merkezi Söğütlü Mahallesi Hal Sokak üzerinde,  bir kişinin öldüğü, 3 kişinin de yaralandığı silahlı-bıçaklı olayla ilgili olarak 14 kişi gözaltına altına alınmıştır.​