Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
06.01.2018 POLİS BÜLTENİ
08.01.2018  

1. ANTALYA - YARALAMA

Saat 00.05 sıralarında Alanya İlçesi Bektaş Mahallesi Bektaş Caddesi üzerinde bir kişiyi pompalı tüfek ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

2. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 18.45 sıralarında Orta Mahalle Uygur Caddesi üzerinde meydana gelen silahlı kavgada 2 kişiyi tabanca ile yaralayan bir kişi firari olarak aranmaktadır.

 

3. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 18.40 sıralarında Pendik İlçesi Ahmet Yesevi Mahallesi Duman Sokakta bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.30 sıralarında Kadıköy İlçesi Caddebostan Mahallesi İskele Sokak üzerinde bulunan bir iş yerinde 2 kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. KONYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 11.00 sıralarında Ereğli İlçesi Hacımütahir Mahallesi Üçgöz Caddesi üzerinde bulunan yerde 4 kişinin pompalı tüfek ile öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

6. SAMSUN - YARALAMA

Saat 12.30 sıralarında Bafra İlçesi Mevlana Mahallesi Tepe Sokakta bulunan bir ikamette bir kişiyi bıçak ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.​