Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
05.09.2018 POLİS BÜLTENİ
06.09.2018  
1. ANKARA  - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında Altındağ İlçesi Karapürçek Mahallesi 397 Cadde Aqua Park içerisinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

2. ANTALYA  - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Kepez İlçesi Güneş Mahallesi Ömer Buyrukçu Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

3. ANTALYA  - YARALAMA

Saat 14.40 sıralarında Muratpaşa İlçesi Yenigün Mahallesi 1058 Sokakta bulunan Park içerisinde, meydana gelen bıçaklı olayda birbirlerini yaralayan 2 kişi yaralı olarak yakalanmıştır.

 

4. ARTVİN - YARALAMA

Saat 00.10 sıralarında Hopa İlçesi Sundura Mahallesi Mutlu Kent Sitesinde bulunan bir ikamette bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

5. BİLECİK - YARALAMA

Saat 00.40 sıralarında Söğüt İlçesi Kayhan Mahallesi İpek Yolu Caddesi üzerinde 3 kişinin av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yaralı olarak yakalanmıştır. 

 

6. ELAZIĞ  - YARALAMA

Saat 18.45 sıralarında İl Merkezi Sanayi Mahallesi Sanayi Caddesi bulunan yerde 2 kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan 6 kişi yakalanmıştır.   

 

7. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.30 sıralarında, Şahinbey İlçesi Sakarya Mahallesi Çomak Baba Sokakta bulunan yerde bir kişinin av tüfeği ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.  

 

8. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Şişli İlçesi Esentepe Mahallesi Zincirlidere Caddesi üzerinde, meydana gelen silahlı bıçaklı kavgada birbirlerini yaralayan 2 kişi yaralı olarak yakalanmıştır.   

 

9. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Beyoğlu İlçesi Hacı Ahmet Mahallesi Hacı Ahmet Karakolu Sokak üzerinde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan bir kişi firari olarak aranmaktadır.   

 

10. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 20.40 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Atatürk Mahallesi 2. Turna Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

11. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 16.00 sıralarında, Bakırköy İlçesi Sakızağacı Mahallesi İskele Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan bir kişi firari olarak aranmaktadır.  

 

12. MUĞLA    - YARALAMA

Saat 04.30 sıralarında Köyceğiz İlçesi Gülpınar Mahallesi Ümran Şen Sokakta bulunan bir iş yeri önünde bir kişiyi bıçak ile yaralayan şahıs suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.