Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
05.06.2018 POLİS BÜLTENİ
06.06.2018  
1. ANKARA    - YARALAMA 

Saat 11.30 sıralarında Altındağ İlçesi Çamlık Mahallesi 1851. Cadde üzerinde 2 kişiyi tabanca ile yaralayan bir kişi aranmaktadır. 

 

2. ANKARA  - YARALAMA 

Saat 03.15 sıralarında Polatlı İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Peron Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile bir kişinin ise av tüfeği ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aletleri ile birlikte yakalanmıştır.  

 

3. ANKARA  - YARALAMA 

Saat 21.30 sıralarında Altındağ İlçesi Ali Ersoy Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

4. ANTALYA  - YARALAMA 

Saat 01.15 sıralarında Manavgat İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Hasan Fehmi Boztepe Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan iki kişi aranmaktadır. 

 

5. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 14.20 sıralarında Şahinbey İlçesi Turan Emeksiz Mahallesi Kasap Cüce Sokakta bir kişinin tabanca ile öldürülmesi bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

  

6. İSTANBUL  - YARALAMA 

Saat 21.00 sıralarında Başakşehir İlçesi Altınşehir Mahallesi Barbaros Caddesi Üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.  

 

7. İZMİR - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 21.45 sıralarında Menemen İlçesi 29 Ekim Mahallesi Ulukent Sanayi Bölgesi Küme Evleri Yolu üzerinde bir bavul içerisinde kimliği meçhul bayan cesedi bulunmuş olup gerekli tahkikata başlanmıştır. 

 

8. KAHRAMANMARAŞ  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 11.00 sıralarında Dulkadiroğlu İlçesi İsmetpaşa Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır