Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
05.01.2018 POLİS BÜLTENİ
08.01.2018  
1. ANKARA - YARALAMA

Saat 16.15 sıralarında Keçiören İlçesi Atapark Mahallesi 1376 Sokak üzerinde, iki grup arasında meydana gelen olayda 9 kişi yaralanmış olup konuyla ilgili 5 kişi 1 adet bıçak ile birlikte yakalanmıştır.

 

2. ESKİŞEHİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.30 sıralarında Tepebaşı İlçesi Bahçelievler Mahallesi Dumanlı Sokakta bulunan bir işyerinde, tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.30 sıralarında Ümraniye İlçesi Yukarı Dudullu Mahallesi Bayrak Caddesi üzerinde, iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada bir kişinin öldürülmesi, 2 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.00 sıralarında Kartal İlçesi Yakacık Çarşı Mahallesi Dolayoba Caddesi üzerinde bir işyeri önünde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.15 sıralarında Beylikdüzü İlçesi Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde bulunan AVM önünde bir kişinin bıçak ile bir kişinin de tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi 1 adet tabanca ile birlikte yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.