Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
04.12.2018 POLİS BÜLTENİ
05.12.2018  
1. ANKARA - YARALAMA 

Saat 11.40 sıralarında Altındağ İlçesi Sakarya Mahallesi Öksüzler Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

2. ANTALYA  - YARALAMA 

Saat 23.00 sıralarında Manavgat İlçesi Aşağı Pazarcı Mahallesi 1071. Sokakta bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

3. ANTALYA  - YARALAMA 

Saat 23.30 sıralarında Alanya İlçesi Cikcilli Mahallesi Belediye Caddesi üzerinde bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. BURSA - YARALAMA 

Saat 14.30 sıralarında Osmangazi İlçesi Nalbantoğlu Mahallesi Akbıyık Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

5. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 19.30 sıralarında Esenyurt İlçesi Mevlana Mahallesi Sultan Ahmet Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.   

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA 

Saat 21.00 sıralarında Sultanbeyli İlçesi Ahmet Yesevi Mahallesi Şeyh Şamil Caddesi Seçkin Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. İSTANBUL  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 23.00 sıralarında Beşiktaş İlçesi Ortaköy Mahallesi Duvarcı Sokakta tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

8. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 00.30 sıralarında, Beylikdüzü İlçesi Gürpınar Mahallesi Dalyan Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

9. DÜZCE  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 16.50 sıralarında, İl Merkezi Şerefiye Mahallesi Zübeyde Hanım Sokakta bulunan yerde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.  ​