Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
04.03.2018 POLİS BÜLTENİ
05.03.2018  
1. ADANA    - YARALAMA

Saat 18.10 sıralarında Seyhan İlçesi Hadırlı Mahallesi Hadırlı Caddesi üzerinde, av tüfeği ile ateş etmek suretiyle 2 kişinin yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

2. ADANA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.07 sıralarında Kozan İlçesi Karacaoğlan Mahallesi Goncagül Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

3. ANKARA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.00 sıralarında Altındağ İlçesi Akşemsettin Mahallesi Doğukent Caddesi üzerinde bulunan yerde tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır.  

 

4. ANKARA  - YARALAMA

Saat 19.15 sıralarında Çankaya İlçesi İnönü Bulvarı otobüs durağı önünde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır. 

 

5. ANKARA  - YARALAMA

Saat 20.45 sıralarında Keçiören İlçesi Karşıyaka Mahallesi Sahil Sokakta bulunan bir ikamette bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

6. ANTALYA    - YAĞMA(GASP)

Saat 07.00 sıralarında Konyaaltı İlçesi Pınarbaşı Mahallesi Dumlupınar Bulvarı üzerinde bir kişiyi tehdit etmek suretiyle parasını gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

7. ANTALYA - YAĞMA(GASP)

Saat 18.20 sıralarında Alanya İlçesi Çarşı Mahallesi Sultan Alaaddin Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette bir kişiyi bıçak ile tehdit etmek suretiyle cep telefonunu gasp eden şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

8. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Beyoğlu İlçesi Bülbül Mahallesi Paşabakkal Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.      

 

9. İSTANBUL   - YARALAMA

Saat 22.59 sıralarında Fatih İlçesi Yedikule Mahallesi Merhaba Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

10. MALATYA   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.30 sıralarında Yeşilyurt İlçesi Özalplar Mahallesi Alsancak Sokak üzerinde, bıçak ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

11. SAKARYA   - YARALAMA

Saat 20.15 sıralarında Akyazı İlçesi Yunus Emre Mahallesi Ada Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.