Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
03.12.2017 POLİS BÜLTENİ
04.12.2017  
1. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.45 sıralarında, Keçiören İlçesi Aşağı Eğlence Mahallesi 138. Sokak üzerinde bir kişinin silahla öldürülmesi olayıyla ilgili kişi veya kişiler aranmaktadır.

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 23.30 sıralarında, Keçiören İlçesi Esertepe Mahallesi Şehit Mustafa Erciyes Caddesi üzerinde bir kişiyi silah ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

3. BURSA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 08.15 sıralarında, Yıldırım İlçesi İsabey Mahallesi İçli Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. EDİRNE - YARALAMA

Saat 20.15 sıralarında, Barutluk Mahallesi Eski TOKİ Evleri mevkiinde bir kişiyi tüfekle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 13.45 sıralarında, Avcılar İlçesi Firuzköy Mahallesi Dalgıç Sokak üzerinde 2 kişiyi tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 19.30 sıralarında, Beyoğlu İlçesi Piyalepaşa Mahallesi Kuzey Sokak üzerinde 4 kişiyi tabanca ile yaralayan kişi veya kişiler aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında, Gaziosmanpaşa Mahallesi Pazariçi Mahallesi Ordu Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

8. KÜTAHYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.00 sıralarında, Tavşanlı İlçesi Bağlılık Mahallesi Yeni Fazilet Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

9. YOZGAT - YARALAMA

Saat 18.50 sıralarında, Boğazlıyan İlçesi Aşağı Mahallesi Şevket Hokkaömeroğlu Bulvarında, bir kişinin satır ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle yakalanmıştır.

 ​