Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
03.08.2018 POLİS BÜLTENİ
06.08.2018  
1. AFYONKARAHİSAR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 04.00 sıralarında Sinanpaşa İlçesi Bahçelievler Mahallesinde bulunan bir benzinlik önünde, bir kişinin darp edilmek suretiyle öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

2. BURSA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 18.30 sıralarında Osmangazi İlçesi Namıkkemal Mahallesi Karanfil Sokakta bulunan yerde, bir kişiyi darp etmek suretiyle öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.45 sıralarında Ataşehir İlçesi Örnek Mahallesi Abdülkerim Şebik Sokakta bulunan yerde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili birkişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.30 sıralarında Bağcılar İlçesi Göztepe Mahallesi 2384 sokak üzerinde, bıçak ile bir kişiyi öldüren, bir kişiyi de yaralayan l kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL – YARALAMA

Saat 21.00 sıralarında Ümraniye İlçesi Altınşehir Mahallesi Meriç Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.

 

6. İSTANBUL – YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Küçükçekmece İlçesi Mehmet Akif Mahallesi Sülün Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL – YARALAMA

Saat 01.00 sıralarında Maltepe İlçesi Yalı Mahallesi Mahallenin Muhtarları Sokakta bulunan bir işyerinde, 4 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi gözaltına alınmıştır.​