Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
03.02.2019 POLİS BÜLTENİ
04.02.2019  
1. ANKARA    - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Yenimahalle İlçesi Macun Mahallesi Toki Blokları yanında, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

2. BALIKESİR   - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.45 sıralarında Karesi İlçesi Paşa Alanı Mahallesi Bandırma Caddesi üzerinde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

3. BURSA - YARALAMA

Saat 02.00 sıralarında İnegöl İlçesi Süleymaniye Mahallesi Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan yerde, bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmış, bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

4. GAZİANTEP - YARALAMA

Saat 16.55 sıralarında Karkamış İlçesi Çarşı Mahallesi Barak ve Atatürk Caddesi üzerinde, 2 kişiyi ateşli silah ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.00 sıralarında Maltepe İlçesi Büyükbakkalköy Mahallesi Ferhatpaşayolu Caddesi üzerinde bulunan yerde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Bağcılar İlçesi Çınar Mahallesi 872. Sokak üzerinde, bir kişinin ateşli silah ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. İSTANBUL  - YAĞMA (GASP)

Saat 00.20 sıralarında Fatih İlçesi Cibali Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde, bir takside Taksi Şoförünü bıçak ile tehdit etmek suretiyle 300 TL parayı gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

8. İZMİR - ADAM ÖLDÜRME

Saat 00.35 sıralarında Kiraz İlçesi İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde, meydana gelen silahlı kavgada bir kişinin ölmesi, bir kişinin yaralanması olayıyla ilgili olarak 6 kişi yakalanmış, 3 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

9. YOZGAT - YARALAMA

Saat 18.20 sıralarında, Boğazlıyan İlçesi Aşağı Mahallesi Terminal Sokakta bulunan bir iş yeri önünde, birbirlerini darp etmek suretiyle yaralayan 2 kişi yakalanmıştır.  

 

10. YOZGAT  - YARALAMA

Saat 20.30 sıralarında, İl Merkezi Mehmet Hulusi Efendi Mahallesi Salim Bey Caddesi üzerinde, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi 2 adet bıçak ile birlikte yakalanmıştır.​