Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
02.12.2018 POLİS BÜLTENİ
03.12.2018  
1. ANKARA    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 21.30 sıralarında Keçiören İlçesi Güzelyurt Mahallesi Güzelyurt Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette bir kişinin pompalı tüfek ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.    

 

2. ANKARA    - YARALAMA 

Saat 01.45 sıralarında Çankaya İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Nene Hatun Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde 3 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

3. ANKARA    - YARALAMA 

Saat 02.00 sıralarında Çankaya İlçesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2864. Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde, bir kişinin kesici alet ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.   

 

4. ARTVİN    - YARALAMA 

Saat 16.45 sıralarında Hopa İlçesi Merkez Kuledibi Mahallesi Sahil Caddesi üzerinde 3 kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

5. ARTVİN    - YARALAMA 

Saat 11.15 sıralarında Arhavi İlçesi Aşağı Hacılar Mahallesi Vali Asım Büyüklü Caddesi üzerinde, bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

6. BURSA  - YARALAMA 

Saat 16.00 sıralarında Yıldırım İlçesi Akçağlayan Mahallesi TOKİ Konutları yanı ormanlık alanda, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.   

 

7. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 17.00 sıralarında Avcılar İlçesi Yeşilkent Mahallesi G–59 Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.   

 

8. İSTANBUL   - YARALAMA 

Saat 18.00 sıralarında Eyüpsultan İlçesi Mithatpaşa Mahallesi Zümrüt Parkı içerisinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.   

 

9. RİZE    - YARALAMA 

Saat 22.30 sıralarında İl Merkezi Müftü Mahallesi Yenişehir Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmış, bir kişi ise firari olarak aranmaktadır.

 

10. SAMSUN    - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 13.30 sıralarında, İlkadım İlçesi Kadıköy Mahallesinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.​