Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
02.12.2017 POLİS BÜLTENİ
04.12.2017  
1. AĞRI - GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞI

Saat 03.00 sıralarında, Doğubeyazıt İlçesi Hastane Kavşağında, Ağrı istikametine giden bir otobüste yapılan aramada ülkemize yasadışı yollardan girmeye çalışan yabancı uyruklu 80 kişi ve bunlara yardım ve yataklık eden 1 kişi yakalanmıştır.

 

2. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 13.00 sıralarında, Çankaya İlçesi Sancak Mahallesi Turan Güneş Bulvarı üzerinde bulunan bir ikamette, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi aynı silahla intihara teşebbüs ederek yaralı olarak tedavi altına alınmıştır.

 

3. ANKARA - YARALAMA

Saat 17.50 sıralarında, Kahramankazan İlçesi Kayı Mahallesi Belediye Piknik Alanında bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. GAZİANTEP - ADAM ÖLDÜRME

Saat 19.00 sıralarında, Şahinbey İlçesi Karagöz Mahallesi Kazaz Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 20.45 sıralarında, Beyoğlu İlçesi Örnektepe Mahallesi Etibank Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

6. İZMİR - YARALAMA

Saat 22.10 sıralarında, Güzelbahçe İlçesi Yaka Mahallesi 850 Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

7. BATMAN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.00 sıralarında, İl Merkezi Karşıyaka Mahallesi Bostan Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 ​