Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
02.01.2019 POLİS BÜLTENİ
03.01.2019  
1. AĞRI  - YARALAMA

Saat 19.00 sıralarında İl Merkezi 100.Yıl Mahallesi Denizhan Caddesi üzerinde, bir kişiyi bıçak ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

2. ANKARA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.00 sıralarında Çankaya İlçesi Çukurambar Mahallesi Öğretmenler Caddesi üzerinde bulunan bir üniversitede , bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

3. ANTALYA  - YARALAMA

Saat 01.30 sıralarında Serik İlçesi Merkez Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. ARTVİN - YARALAMA

Saat 19.20 sıralarında Hopa İlçesi Sundura Mahallesi Artvin Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette, bir kişiyi darp ederek yaralayan şahıs yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 14.40 sıralarında Maltepe İlçesi Başı büyük Mahallesi Bakkal köy Caddesi üzerinde, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

6.  İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 15.05 sıralarında Beykoz İlçesi Çubuklu Mahallesi Boğaziçi Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette, bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır.  

 

7.  KOCAELİ - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.45 sıralarında Gölcük İlçesi Çiftlik Mahallesi 4116 Sokak üzerinde, bir kişiyi tabanca ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

8. KÜTAHYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 20.30 sıralarında,Gediz İlçesi Umurbey Mahallesi 709 Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  ​