Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
01.12.2017 POLİS BÜLTENİ
04.12.2017  
1. ANKARA - YARALAMA

Saat 01.10 sıralarında, Yenimahalle İlçesi Yenibatı Mahallesi Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Caddesi üzerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

2. ANKARA - YARALAMA

Saat 15.30 sıralarında, Polatlı İlçesi Gülveren Mahallesi İğciler Köyyolu Caddesi üzerinde bir kişinin bıçakla yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

3. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında, Ataşehir İlçesi İçerenköy Mahallesi Bostancı Oto Sanayi Sitesinde bulunan yerde, bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 19.30 sıralarında, Bahçelievler İlçesi Siyavuşpaşa Mahallesi Mine Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 21.00 sıralarında, Çekmeköy İlçesi Hamidiye Mahallesi Pınar Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

6. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 00.30 sıralarında, Gaziosmanpaşa İlçesi Çukurçeşme Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

7. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 16.00 sıralarında, Kadıköy İlçesi Caferağa Mahallesi Kalkedon Meydanında bir kişinin silah ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

 

8. ZONGULDAK - ADAM ÖLDÜRME

Saat 21.00 sıralarında, Gökçebey İlçesi İstasyon Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan yerde 2 kişinin tabanca ile öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.​