Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Nisan Ayının İkinci Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti
20.04.2017  

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok’un başkanlığında Nisan ayının ikinci koordinasyon toplantısı gerçekleşti

Nisan ayının ikinci koordinasyon toplantısı 20 Nisan Perşembe günü Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok’un başkanlığında Genel Müdür Yardımcıları ve birim amirlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Tunceli’de helikopter düşmesi sonucu şehit olan polis memurlarımızın cenaze töreni sebebiyle önceki gün gerçekleşmeyen koordinasyon toplantısının başlangıcında Altınok, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, teşkilatımıza ve ailelerine baş sağlığı diledi.

İl Emniyet Müdürlerinin video konferans yöntemiyle katıldığı toplantıda, 16 Nisan halk oylaması süresince gösterilen özverili çalışmalarından dolayı tüm personele teşekkür eden Altınok, personelin aynı hassasiyetle çalışmalara devam etmesi yönünde teşvik edilmesine ve bunun sağlanması için moral ve motivasyonun artırılması konusunda özen gösterilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Hemen her alanda gösterilen başarılı çalışmalardan dolayı vatandaşımızın her geçen gün Teşkilatımıza olan güven ve sevgisinin arttığını görmekten duyduğu gururu ve mutluluğu ifade eden Altınok, birim amirleri nezdinde tüm personeli tebrik ederek başarılı çalışmaların devamını diledi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.