Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Adıyaman'da
12.02.2017  

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler Adıyaman’a çalışma ziyareti gerçekleştirdi

 

İçişleri Bakan Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler bir dizi temas ve ziyarette bulunmak üzere Adıyaman’a gitti.

Bakan Soylu ve beraberindekiler Adıyaman Havalimanında Vali Abdullah Erin, il protokol üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Heyet, Adıyaman programı kapsamında ilk olarak protokol üyeleri, kanaat önderleri, iş adamları, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle Türkiye Petrollerinde kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltının ardından Valiliğe geçen heyet ilin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Valilikteki programın ardından Bakan Soylu ve beraberindekiler hayırsever Abuzer Yıldırım tarafından yaptırılan Şehit Polis Ahmet Yıldırım Polis Merkezinin açılışına katıldı. Açılışta Şehit Polis Memuru Ahmet Yıldırım’ın ailesi ve çok sayıda davetli de hazır bulundu. Konuşmaların ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından hayırsever Abuzer Yıldırım’a bir plaket verildi ve hep birlikte binanın açılış kurdelesi kesildi.

Genel Müdür Altınok açılışın ardından Özel Harekat Şube Müdürlüğüne geçerek kahramanlarımızla bir müddet sohbet edip onlara moral verdi.

Bakan Soylu ve beraberindekiler son olarak geçtiğimiz Ekim ayında Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde şehit olan Piyade Er Hasan Aydoğdu’nun Adıyaman merkezdeki ailesini ziyaret ederek aileye başsağlığı ve sabır diledi. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.