Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Haziran Ayının İlk Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi
13.06.2018  
Haziran Ayının ilk koordinasyon toplantısı Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren’in başkanlığında gerçekleşti

 

Haziran ayının ilk koordinasyon toplantısı Emniyet Genel Müdür Vekili Erhan Gülveren’in başkanlığında Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının katılımlarıyla bugün saat 09.00’da gerçekleştirildi.

İl Emniyet Müdürlerinin de video konferans yöntemiyle dahil olduğu toplantıda, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ve sırasında alınacak asayiş ve trafik tedbirlerinin üzerinde duruldu. Gülveren, birim amirlerine alınacak tüm tedbirlerin titizlikle takip edilmesi talimatını vererek, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirebilmesi adına personelimizin özveriyle çalışması gerektiğini belirtti.

Toplantının devamında Gülveren, terör örgütlerine karşı verilen mücadelenin kararlı ve azimli şekilde süreceğini ifade etti ve olası terör olaylarına mahal vermemek adına her türlü önleyici tedbirin alınacağını vurguladı.  

Bayram ve yaz tatili süresince havalimanlarında gerçekleştirilecek kontrollerin en üst seviyede tutulmasının altını çizen Gülveren, toplantının sonunda tüm yönetici ve personelin yaklaşan Ramazan Bayramını kutladı.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.