Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Genel Müdürümüz Yeni Yılı Kahramanlarımızla Karşıladı
01.01.2017  

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok 2017’nin ilk dakikalarında Özel Harekat Daire Başkanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi


Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok 2017 yılını teşkilatımızın ve milletimizin gözbebeği özel harekatçılarımızla karşılamak üzere Özel Harekat Daire Başkanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. 2017’nin ilk dakikalarına denk gelen ziyarette Altınok’a eşi Gülhan Altınok, Teftiş Kurulu Başkanı Fenni Gürsel, Genel Müdür Yardımcısı Servet Yılmaz, Ankara Emniyet Müdür Mahmut Karaaslan ve Daire Başkanları eşlik etti.


Özel harekat personelinde büyük memnuniyet uyandıran ziyarette Altınok kahramanlarımızla bir müddet sohbet etti. Altınok, burada öncelikle vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde bir yılbaşı geçirmesi için ailelerinden uzakta görev başında olan teşkilat mensuplarına teşekkür ederek 2017’in ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olması temennisinde bulundu.


Daha sonra 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanına geçen Altınok ve beraberindekiler Ankara’da yılbaşı kutlamalarının merkezi olan meydanda alınan tedbirleri yerinde inceleme ve burada görevli personelimizle bir araya gelme imkanı buldu. Altınok görevli personelle yakından ilgilenirken onlarla çorba içti. Her iki ziyaret de personele güç ve moral verdi.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.​​