Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya PMYO, POMEM ve PEM Müdürleri ile Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirdi
12.09.2018  
Koordinasyon toplantısı, Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya başkanlığında Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çolak, Polis Akademisi Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Ayhan ve 8 polis okulu müdürü katılımıyla bugün gerçekleşti.

Diğer PMYO, POMEM ve PEM Müdürlerinin Skype programı üzerinden katılım sağladığı toplantıya tüm teşkilat personelinin Hicri Yılbaşını kutlayarak başlayan Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya ülkemizde 5 PMYO, 26 POMEM, 9 eğitim kurumu olmak üzere 40 tane aktif eğitim merkezi bulunmakta olduğunu belirterek “Bu eğitim merkezlerinde verilen teorik ve uygulamalı eğitime daha fazla zaman ayırılacağını ve eğitim süresinde iyileştirmeye gidileceğini söyledi.”

Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya Polis Okullarının fiziki yetersizlikleri ve eğitim kadrosundaki eksikliklerin tespiti ve bu durumun giderilmesi için çalışmalarının devam ettiğini ayrıca Polis Okulu idarecilerinin özlük haklarının iyileştirilmesine yönelik çalışmaların olduğunu da belirtti.

Toplantının sonunda Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Celal Uzunkaya, tüm okul müdürlerine ve personele çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.