Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
31.10.2018 POLİS BÜLTENİ
01.11.2018  
1. ANKARA  - YARALAMA 

Saat 23.30 sıralarında Altındağ İlçesi Kale Mahallesi Atpazarı Sokakta bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

2. ANTALYA - ADAM ÖLDÜRME  

Saat 18.30 sıralarında Kepez İlçesi Düdenbaşı Mahallesi 2362. Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile öldüren kişi ya da kişiler aranmaktadır.   

 

3. ANTALYA  - YARALAMA 

Saat 18.00 sıralarında Kepez İlçesi Düdenbaşı Mahallesi 2371. Sokak üzerinde 3 kişinin bıçak ile yaralandığı olayla ilgili olarak 8 kişi yakalanmıştır.  

 

4. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 12.40 sıralarında Ümraniye İlçesi Ihlamurkuyu Mahallesi Çanakkale Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

5. İSTANBUL - YARALAMA 

Saat 18.15 sıralarında Ümraniye İlçesi Mehmet Akif Mahallesi Çetin Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA 

Saat 23.45 sıralarında Eyüpsultan İlçesi Emniyettepe Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan yerde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

7. KAYSERİ  - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 17.00 sıralarında Kocasinan İlçesi Gevher Nesibe Mahallesi İstasyon Caddesi üzerinde bulunan bir AVM teras katında bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.  

 

8. SİVAS  - YARALAMA

Saat 09.13 sıralarında Ulaş İlçesi Hürriyet Mahallesinde bulunan bir banka şubesinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. ​