Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
29.09.2018 POLİS BÜLTENİ
01.10.2018  
1. ANKARA  - YARALAMA

Saat 02.15 sıralarında Çankaya İlçesi Kazım Özalp Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde 4 kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

2. ANTALYA  - YARALAMA

Saat 23.30 sıralarında,  Manavgat İlçesi Salkımevler Mahallesi Ulukapı Caddesi üzerinde bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

3. ANTALYA  - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Manavgat İlçesi Pazarcı Mahallesi 1001 Sokakta bulunan bir iş yerinde 2 kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

4. ÇANAKKALE - YAĞMA (GASP)

Saat 09.40 sıralarında Bayramiç İlçesi Camicedit Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcu dükkanında işyeri çalışanlarının av tüfeği ile etkisiz hale getirilip yağma girişiminde bulunulması olayıyla ilgili bir kişi, 1 adet av tüfeği, 13 adet fişek ve 1 adet bıçak ile birlikte ele geçirilmiştir.

 

5. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 15.40 sıralarında Gaziosmanpaşa İlçesi Şemsipaşa Mahallesi İstanbul Caddesi üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.  

 

6. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 19.30 sıralarında Avcılar İlçesi Firuzköy Mahallesi Azizi Caddesi üzerinde bir iş yerinde 3 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aletleriyle birlikte yakalanmıştır. 

 

7. SAMSUN - ADAM ÖLDÜRME

Saat 01.00 sıralarında Canik İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Vatanperver Sokak üzerinde bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

8. DÜZCE  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 03.00 sıralarında İl Merkezi Çavuşlar Mahallesi Yığılca Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde,  tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.​