Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
27.03.2018 POLİS BÜLTENİ
28.03.2018  

1. ANKARA - YARALAMA

Saat 17.30 sıralarında Sincan İlçesi Plevne Mahallesi Pazar Caddesi üzerinde, bir kişinin bıçakla yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

2. ANTALYA - YAĞMA (GASP)

Saat 21.00 sıralarında, Muratpaşa İlçesi Kızılay Mahallesi Şarampol Caddesi üzerinde, bir kişiyi darp etmek suretiyle 620 TL parasını gasp eden kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. ANTALYA - YAĞMA (GASP)

Saat 16.30 sıralarında, Muratpaşa İlçesi Yeşildere Mahallesi 2870. Sokakta bulunan bir markette kasa görevlisini darp edilerek 700 TL paranın gasp edilmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.

  

4. BALIKESİR - YARALAMA

Saat 18.00 sıralarında, Savaştepe İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Kozpınar Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

5. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 04.30 sıralarında Beşiktaş İlçesi Ortaköy Mahallesi Muallim Naci Caddesinde bulunan bir iş yerinde bir kişinin öldüğü, 2 kişinin de yaralandığı silahlı olayla ilgili kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

6. RİZE - YARALAMA

Saat 14.50 sıralarında Ardeşen İlçesi Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde, bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

7. RİZE - YARALAMA

Saat 13.50 sıralarında İl Merkezi Yeniköy Mahallesi Pazar Caddesi üzerinde, 2 kişinin tabanca ile 2 kişinin de darp sonucu yaralandığı olayla ilgili olarak 8 kişi yakalanmıştır.

 

8. TRABZON - YARALAMA

Saat 01.00 sıralarında Ortahisar İlçesi Değirmendere Mahallesi Çarşıiçi Sokakta bulunan bir işyerinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

9. ZONGULDAK - YARALAMA

Saat 09.35 sıralarında Ereğli İlçesi Bağlık Mahallesi Aktaş Sokak üzerinde, 3 kişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.