Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
26.11.2018 POLİS BÜLTENİ
27.11.2018  
1. ANKARA – YARALAMA

Saat 01.10 sıralarında Hilal Mahallesi Hollanda Caddesinde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

2. ANKARA – YARALAMA

Saat 21.40 sıralarında Mamak İlçesi Türközü Mahallesi Şehit Ayhan Babadağ Caddesi üzerinde, bir kişinin darp edilerek yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi yakalanmıştır.

 

3. BURSA – YARALAMA

Saat 19.10 sıralarında Nilüfer İlçesi Ahmet Yesevi Mahallesi Balat Caddesinde bulunan yerde, bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

4. GÜMÜŞHANE - ADAM ÖLDÜRME

Saat 21.20 sıralarında Kelkit İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Kanara Sokak üzerinde, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

5. KONYA - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.15 sıralarında Selçuklu İlçesi Işıklar Mahallesi Doğanbey Sokakta bulunan bir ikamette, bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.

 

6. ORDU - ADAM ÖLDÜRME

Saat 22.40 sıralarında Perşembe İlçesi Kozağzı Mahallesi İnönü Caddesinde bulun bir iş yerinde, bir kişiyi tabanca ile öldüren şahıs firari olarak aranmaktadır.

 ​