Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
26.04.2018 POLİS BÜLTENİ
27.04.2018  
​​
1. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 09.30 sıralarında Silivri İlçesi Yeni Mahallesi 1 Kasım Caddesi üzerinde bir kişinin silah ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi aynı silahla intihar etmiştir. 

 

2. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 15.00 sıralarında Gaziosmanpaşa İlçesi Mevlana Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette bir kişinin pompalı tüfek ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

3. İSTANBUL - ADAM ÖLDÜRME

Saat 15.15 sıralarında Güngören İlçesi Gençosman Mahallesi Çinçindere Caddesi üzerinde tabanca ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aleti ile birlikte yakalanmıştır. 

 

4. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 18.15 sıralarında Esenyurt İlçesi Turgut Özal Mahallesi 55. Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.  

 

5. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 22.00 sıralarında Maltepe İlçesi Aydınevler Mahallesi Sakarya Sokak üzerinde bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

6. KIRIKKALE   - YARALAMA

Saat 14.00 sıralarında Keskin İlçesi Bozkurt Mahallesi Kırşehir Caddesi üzerinde 4 kişinin yaralandığı olayla ilgili olarak 4 kişi, 5 adet tabanca ile birlikte yakalanmıştır.