Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
26.02.2018 POLİS BÜLTENİ
27.02.2018  
1. ADANA    - YARALAMA

Saat 18.45 sıralarında Seyhan İlçesi Sarıhamzalı Mahallesi 47047 Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır. 

 

2. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 08.30 sıralarında Beşiktaş ilçesi Etiler Mahallesi Toprakkale Sokakta bulunan yerde bir kişiyi tabanca ile yaralayan kişi ya da kişiler aranmaktadır.

 

3. İSTANBUL  - YARALAMA

Saat 21.50 sıralarında Fatih İlçesi Hırka-i Şerif Mahallesi Keçeciler Fırını Sokakta bir kişiyi tabanca ile yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

4. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 20.40 sıralarında Ümraniye İlçesi Yamanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan metro durağında bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL - YARALAMA

Saat 23.00 sıralarında Şişli İlçesi Mahmut Şevketpaşa Mahallesi Çınar Sokak üzerinde, 2 kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili 2 kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır. 

 

6. MANİSA    - YARALAMA

Saat 12.05 sıralarında Soma İlçesi Turgutalp Mahallesi Bergama Caddesi üzerinde bulunan Devlet Hastanesinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

7. MUĞLA  - ADAM ÖLDÜRME

Saat 16.30 sıralarında Fethiye İlçesi Çatalarık Mahallesi Üzümlü Kavşağında bulunan bir işyerinde av tüfeği ile bir kişinin öldürülmesi, bir kişinin de yaralanması olayıyla ilgili bir kişi suç aletiyle birlikte yakalanmıştır.