Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
25.09.2018 POLİS BÜLTEN
26.09.2018  
1. ANKARA    - YARALAMA 

Saat 19.00 sıralarında, Pursaklar İlçesi Yunus Emre Mahallesi Pehlivan Sokakta birkişinin bıçak ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.  

 

2. ARTVİN    - YARALAMA

Saat 09.30 sıralarında, Hopa İlçesi Sundura Mahallesi 2 Caddede bulunan bir iş yerinde bir kişiyi darp etmek suretiyle yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır. 

 

3. BURSA    - YARALAMA

Saat 14.00 sıralarında, Yıldırım İlçesi Millet Mahallesi 4. Çakmak Sokak üzerinde bir kişinin üzerine benzin dökmek suretiyle yakarak yaralayan şahıs firari olarak aranmaktadır.

 

4. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 02.00 sıralarında, Sultanbeyli İlçesi Ahmet Yesevi Mahallesi Azık Sokakta bir kişinin bıçak ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

5. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 12.00 sıralarında, Bayrampaşa İlçesi Altıntepis Mahallesi Otogar Bağlantı Yolu Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi, bir kişinin ise yaralanması olayıyla ilgili 4 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

6. İSTANBUL    - ADAM ÖLDÜRME

Saat 17.45 sıralarında, Pendik İlçesi Kavakpınar Mahallesi Kemer Caddesi üzerinde bulunan yerde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır. 

 

7. KASTAMONU   - ADAM ÖLDÜRME 

Saat 22.53 sıralarında, İl Merkezi Topçuoğlu Mahallesi Pazaryeri Sokak üzerinde bir kişinin tabanca ile öldürülmesi olayıyla ilgili 3 kişi firari olarak aranmaktadır. 

 

8. SAKARYA    - YARALAMA

Saat 17.45 sıralarında, Hendek İlçesi Başpınar Mahallesinde bulunan park içerisinde bir kişinin tabanca ile yaralanması olayıyla ilgili bir kişi yakalanmıştır.